Аутсорсинг

Ваша компанія потребує змін і оптимізації витрат. Або ж ваше підприємство молоде і ви шукаєте кращі рішення для налагоджування його ефективної роботи. В обох випадках актуальним стане аутсорсинг.

Під даним поняттям розуміють передачу певного переліку робіт або ж цілого відділу під відповідальність компанії-партнера, з яким укладається відповідний договір. Мова йде про тривалу і плідну співпрацю на взаємовигідних умовах, а не про разову послугу.

Сфокусуйтеся на стратегічно важливих задачах

Для чого потрібен аутсорсинг і чим він краще за запрошених у штат робітників? Перше і найголовніше – це економія ваших грошових коштів, які б ви направили на оплату праці, сплату податків, утримання матеріально-технічної бази, забезпечення умов роботи у відповідності з вимогами охорони праці та багато іншого.

Куди зручніше і вигідніше довірити, наприклад, ведення бухгалтерського аутсорсингу або юридичний супровід професіоналам та вузько кваліфікованим спеціалістам. В даному випадку від вас вимагається лише укладання договору, надання необхідної для роботи інформації і оплата послуг компанії-аутсорсера.

Аутсорсинг – це зручно і вигідно для вас, тому що:

  • ви скорочуєте витрати компанії на утримання штатного персоналу;
  • вам не потрібно займатися підбором персоналу по кожній вакансії самостійно і витрачати на це свій час та інші ресурси;
  • ви отримуєте гарантії від аутсорсера по якості, термінам виконання і результатам роботи;
  • ви концентруєтесь на основних стратегічних та виробничих задачах і не відволікаєтесь на допоміжні і виснажливі для вас аспекти діяльності.

Допомогу у бухгалтерському обліку, аналітиці, оподаткуванні і юриспруденції  пропонує компанія «Lagard».

«Lagard» – ваш помічник у веденні бізнесу

Аутсорсинг зарекомендував себе як ефективне рішення для багатьох підприємств і в різних сферах діяльності: від ІТ до організації харчування. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, серед яких:

  • організація і ведення бухгалтерського, податкового і аналітичного обліку;
  • складання і подача у відповідні органи різних видів звітності;
  • формування електронної бази підприємства у системі 1С та індивідуального платіжного календаря по податкам і заробітній платі;
  • податковий консалтинг;
  • представництво інтересів на перевірках.

Ми гарантуємо якісне виконання взятих на себе зобов’язань, дотримання встановлених термінів та індивідуальний підхід у рішенні задач різної складності. Працюючи з «Lagard», ви обираєте надійного партнера для довготривалої і вигідної для вас співпраці.

Отримайте безкоштовну консультацію

Залиште повідомлення та отримайте безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста.