Цінні папери

Ви є власником цінних паперів і хочете отримувати максимальну вигоду від операцій з ними? Ви ще не маєте досвіду роботи з цінними паперами і не є учасником фондового ринку? З професійною юридичною допомогою ви швидко розберетеся з усіма тонкощами ринку цінних паперів і отримаєте бажані доходи від операцій з ними.

Юридична практика цінних паперів включає в себе широкий спектр послуг: реєстрація емісії цінних паперів, призупинення їх обігу, анулювання випуску і дематеріалізація акцій, представництво в НКЦПФР та інші.

По питанням про цінні папери та фондовий ринок звертайтесь в юридичну компанію «Lagard».

Особливості володіння цінними паперами

Володіння цінними паперами (фондовими активами) визначає ваші майнові права на матеріальні об’єкти – володіння, користування і розпорядження майном. Цінні папери являють собою документи встановленої форми, що складаються у відповідності з діючим законодавством. Їх можна купляти і продавати.

Операції з цінними паперами (купівля-продаж цінних паперів і передача прав на цінні папери) проводяться на фондовому ринку, який регулюється на державному рівні Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Цінними паперами вважаються:

  • акція, що підтверджує право власників на володіння часткою в акціонерному товаристві;
  • облігація, що підтверджує борги приватної особи чи компанії на певну суму під вказаний відсоток на певний період;
  • опціон, що надає право власнику купляти акції по вказаній в ньому ціні протягом певного періоду.

Юридичний супровід операцій з цінними паперами

Компанія «Lagard» має великий практичний досвід у сфері цінних паперів і гарну репутацію на ринку акцій в Україні і за її межами. Ви можете довірити нам проведення угод купівлі-продажу і будь-яких операцій з цінними паперами і бути впевненими, що вони завершаться успіхом для вас.

«Lagard» надає широкий спектр послуг в роботі з цінними паперами, серед яких:

  • реєстрація страхової компанії і фінансової установи;
  • отримання брокерської і дилерської ліцензії в НКЦПФР;
  • проведення початкових тренінгів-семінарів з питань фондового ринку і підготовка спеціалістів до офіційних програм, затверджених НКЦПФР.

Ми запрошуємо до співпраці приватних і корпоративних клієнтів, фінансові установи, акціонерні товариства, власників цінних паперів (фондових активів) і тих, хто тільки має намір стати їх власником.

Отримайте безкоштовну консультацію

Залиште повідомлення та отримайте безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста.