Адвокат в податкових справах – юрист, з яким може мати контакт кожен: і приватний підприємець, і великий бізнес. Це надійний професійний помічник у вирішенні податкових спорів.

Навіть якщо ви справно платите податки, консультація і допомога адвоката по податках необхідна. Податкове законодавство частіше за інших піддається змінам, встежити за якими непрофесіоналові складно. Та й немає необхідності, адже можна звернутися до податкового адвокату.

 

Юридична компанія Лагард - картинка 3

Коли потрібен адвокат по податкових справах?

Як організувати сплату? Як пройти податкову перевірку? Що робити при кримінальних розслідуваннях, пов’язаних з несплатою податків? На ці та інші численні запитання дає відповідь адвокат з податкових спорів.

Фіскальні органи можуть виставляти необгрунтовані претензії і штрафи, тому присутність податкового адвоката при перевірці обов’язково. Юрист захистить вас від неправомірних дій і помилок інспекторів, які можуть неправильно трактувати неточності в первинної та звітної документації та інших.

Послуги адвоката в податкових справах актуальні для:

  • фізичних і юридичних осіб, обвинувачених в економічних злочинах;
  • осіб-свідків у справах, пов’язаних з порушеннями Податкового кодексу;
  • осіб, які мають намір подавати позов про податкові порушення.

Послуги адвоката з податкових спорів

Адвокат по податках потрібен в критичних ситуаціях, але доцільніше налагодити з ним співпрацю раніше. Юрист складе правову оцінку документів, і допоможе уникнути юридичних і фінансових проблем. Податковий адвокат допоможе в оскарженні податкових рішень і актів, а також неправомірних дій податкових органів. Крім цього, адвокат з податкових спорів представлятиме ваші інтереси в суді при необхідності. Він допоможе уникнути штрафів або заплатити їх в меншому розмірі.

В послуги адвоката в податкових справах входить:

  • консультування приватних особі і бізнесу з податкового законодавства;
  • участь і допомогу при податковій перевірці компанії;
  • аналіз рішень податкової інспекції;
  • оскарження накладених податкових санкцій;
  • оскарження податкових повідомлень-рішень;
  • представництво в суді;
  • визнання дій посадових осіб з податкової інспекції незаконними.

 

     Ви можете знайти висококваліфікованого податкового адвоката в Києві і будь-якому іншому місті країни. Вивчайте відгуки, звертайтеся в перевірені юридичні компанії з гарною репутацією і користуйтеся послугами професіоналів.

         На сайті компанії Лагард Ви можете також ознайомитися детально про послуги податкових адвокатів у Києві, а також прийняти до уваги таке поняття як податковий консалтинг для вашого підприємства. Це цілком популярний вид постійного співробітництва юристів консультантів та керівництва приватної компанії, який є одним із ключом до стабільного розвитку вашого бізнесу.

        Скористаєтеся можливістю отримати відповідь  досвідчених юристів та заповніть форму для безкоштовної юридичної консультації за цим посиланням.