Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» громадяни України мають право на отримання безкоштовної юридичної допомоги. Цей нормативно-правовий акт регламентує процедуру і дає відповідь на питання: «Хто і в яких випадках може скористатися допомогою і консультацією юриста безкоштовно?». Безоплатна правова допомога буває первинною і вторинною

 

Первинна правова допомога і консультація юриста безкоштовно

Первинна правова допомога надається громадянам, які перебувають під юрисдикцією України. Вона містить в собі:

  • надання необхідної правової інформації;
  • юридичну консультацію безкоштовно з різних правових питань;
  • складання правових документів (крім процесуальних);
  • допомога в отриманні доступу до вторинної допомоги та медіації.

Бесплатная консультация юристов - компания Лагард

Безкоштовна консультація юриста і вторинна правова допомога.

Вторинна правова допомога надається органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, спеціалізованими установами та адвокатами, включеними до Реєстрів адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній або тимчасовій основі за контрактом або за договором. Скористатися нею можуть незахищені і малозабезпечені за певними ознаками особи.

 

Вторинна правова допомога передбачає:

• захист від обвинувачення;

• представництво в судах та державних органах;

• складання процесуальних документів.

Юридична консультація: безкоштовно = якісно?

Консультація юриста безкоштовно значиться тільки для звернувся за допомогою особи. Роботу адвокатів оплачує держава, вона фінансується за рахунок місцевого та Державного бюджетів України.
Багато турбуються за якість надаваних юридичних послуг та низької зацікавленості в успішному завершенні справ з боку державних адвокатів. В даному питанні не варто бути категоричними, так як всі фахівці проходять серйозний конкурентний відбір. А в разі незадоволення їх роботою можна звернутися в центр безоплатної правової допомоги зі скаргою і змінити адвоката.

консультация юриста бесплатно - компания Лагард

Оперативна безкоштовна консультація юриста онлайн або по телефону

Якщо раніше правова допомога та консультація безкоштовно надавалися лише у кримінальних процесів, то сьогодні звернутися в адвокатську контору можна з будь-яких правових питань.

Практично кожна українська юридична компанія має в переліку послуг такі як:

• безкоштовна консультація юриста по телефону;

• безкоштовна юридична консультація онлайн;

• перша консультація юриста безкоштовно.

 

Так, багато правові питання можна вирішити в дистанційному режимі, особливо тоді, коли юридична допомога потрібна терміново. Ви можете заповнити форму звернення до профільних юристів на сайті Лагард. Або ж переглянути детально всі питання та послуги, якими займаєтьс юридична фірма.

 

повернутися на головну сторінку ⇑