Консалтингові послуги з оподаткування бізнесу та митного права

Податкове планування, оподаткування операцій і митні процедури – усі ці аспекти є значущою частиною успішного ведення бізнесу. Важливо грамотно організувати усі ці процеси, у відповідності з дійсним законодавством та без збитків для своєї діяльності.

Складно самостійно розібратися у змінах Податкового кодексу та встежити за правилами і положеннями у сфері оподаткування і митного права, що постійно змінюються. Кращим рішенням стане співпраця з юристами, які знають, що потрібно для ефективної і легальної підприємницької діяльності в Україні та за її межами.

По будь-яким питанням, зв’язаним з оподаткуванням і митним правом, звертайтесь в юридичну компанію «Lagard». Отримайте усі необхідні податкові консультації та допомогу професіоналів!

Податковий консалтинг як ключ до розвитку вашого бізнесу

Податкові консультації юристів необхідні кожному без винятку підприємцеві: починаючи з малого бізнесу і закінчуючи міжнародними корпораціями. Володіння знаннями у сфері податків та зборів дозволить вам:

  • оптимізувати податкове навантаження та отримати преференції;
  • грамотно вести бухгалтерський і податковий облік;
  • бути в курсі змін у законодавстві;
  • враховувати ризики і уникати податкових збитків;
  • ефективно вирішувати податкові спори з фіскальними органами.

Враховуючи специфіку вашої діяльності, наші юристи допоможуть вам вибрати оптимальну бізнес-модель, податкову політику і стратегію розвитку підприємства, правильно складати і подавати податкові декларації, а також безболісно переживати податкові перевірки.

Юридична компанія «Lagard» працює з українськими та іноземними компаніями, успішно вирішуючи задачі будь-якої складності.

«Lagard» – ваш податковий консультант

В нашій юридичній компанії ви отримуєте:

  • професійні консультації щодо оптимізації податків і митних зборів;
  • юридичну допомогу при блокуванні податкових накладних ДФС;
  • підтримку при розірванні чи призупиненні договорів про визнання електронних документів;
  • супровід планових і непланових перевірок фіскальними органами;
  • супровід оскарження податкового повідомлення-рішення.

Наша юридична компанія має великий практичний досвід у області податкового консалтингу. Ми надаємо широкий спектр консалтингових послуг: від разових індивідуальних податкових консультацій до повного супроводу бізнесу. Є питання по податкам? Знайдіть відповідь в «Lagard»!

Отримайте безкоштовну консультацію

Залиште повідомлення та отримайте безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста.